Portekiz- Fransa maçı ne zaman? EURO 2024 Portekiz- Fransa maçı saat kaçta, nerede? EURO 2024 futbol turnuvasında Portekiz ve Fransa arasında oynanacak olan maçın tarihi ve saati merak konusu oldu. Bu önemli karşılaşma ne zaman, saat kaçta ve hangi stadyumda gerçekleşecek? Detaylar haberimizde.

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) çeyrek final mücadelesinde Portekiz ile Fransa, yarın karşı karşıya gelecek. Bu önemli karşılaşma Hamburg'daki Volkspark Stadı'nda oynanacak. Portekiz- Fransa maçı ne zaman? EURO 2024 Portekiz- Fransa maçı saat kaçta, nerede?

PORTEKİZ- FRANSA MAÇI NE ZAMAN?

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) çeyrek final mücadelesinde Portekiz ile Fransa, yarın karşı karşıya gelecek.

Son Dakika - 81 Şehirde 22.984 Kamu Personeli Alımı Yapılacak Son Dakika - 81 Şehirde 22.984 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

PORTEKİZ- FRANSA MAÇI SAAT KAÇTA, NEREDE?

TSİ 22.00'de başlayacak müsabakayı İngiliz hakem Michael Oliver yönetecek. Oliver'ın yardımcılıklarını aynı ülkeden Stuart Burt ve Dan Cook yapacak.

Yangına helikopterle havadan da müdahale ediliyor.

Kastamonu Orman İşletme Müdürü Erkan Gazibeyoğlu, açıklamada bulundu.

Gazibeyoğlu,"İhsangazi ilçesine bağlı Koçcağız ve Cambaz köylerinde yangın devam ediyor. Dün gece bölgeye 3 tane yıldırım düştü. Saat 18.30'de ihbar geldi. 18.45 itibari ile ekipler müdahaleye başladı. Dün akşam 18.45'ten beri müdahale ediyoruz. Kastamonu, Karadare, Taşköprü, Daday, Hanönü, Azdavay ekiplerimizin arazöz ve su ikmal tankları ile yangın çalışmalarını sürdürüyoruz. Sabah itibari ile helikopter istedik. Helikopter gerekli yerlere su bıraktı. Yangının büyümesini önlemeye çalışıyoruz. Ekiplerimiz 4 ayrı cepheden müdahale ediyorlar. Hem havadan hem yerden müdahale ediyoruz. Arazi yapısı çok kötü, engebeli, sarp bir arazi. Dozerlerle yollar açtık. Ekiplerimizi o yollardan soktuk. Yerden müdahalelerimiz de devam ediyor. Şu anda Bursa'dan jandarmaya ait ikinci bir helikopter gelecek" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Haber Merkezi