ESTRAM 50 Otobüs Şoförü Arıyor. KPSS şartı olmadan en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Şoför personel alımı başvuru süreçleri ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde toplu taşıma hizmetlerinde önemli bir rol oynayan ESTRAM Hafif Raylı Sistemler Ulaşım San. Tic. A.Ş., bünyesinde istihdam etmek üzere 50 otobüs şoförü alımı yapacağını duyurdu. 6-9 Haziran 2024 tarihleri arasında yapılacak başvuruların ardından Eskişehir il sınırları içerisinde görev yapacak şoförler belirlenecek. İşte detaylar.

31 Bin TL Maaşla Kamuya Özel Güvenlik Alımı Başladı 31 Bin TL Maaşla Kamuya Özel Güvenlik Alımı Başladı

Personel Alımı Genel Başvuru Koşulları Nelerdir?

  • T.C. vatandaşı olmak,
  • Askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
  • 28 Nisan 2018 tarih ve 2018/11608 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan "İl özel idareleri, Belediyeler, Bağlı Kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerinin gördürülmesine ilişkin usul ve esaslar" yönetmeliğinin Madde 4'te belirtilen nitelikleri taşımak,

Şoför Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

  • En az 1 yıl deneyime sahip olmak,
  • E sınıfı (eski) veya D sınıfı (yeni) ehliyete sahip olmak,
  • Görevlerini yapmaya engel bir sağlık sorunu bulunmamak ve devlet hastanelerinden alınacak "Toplu Taşıma Otobüs Şoförü olabilir" ibareli sağlık raporu sunmak.

ESTRAM Personel Alımına Başvurular Nasıl Yapılacak?

ESTRAM’da iş başvurusu yapacak adaylar online olarak işlemleri yapabilecek. Adaylar 6-9 Haziran 2024 tarihleri arasında kurumun e-posta adresine CV'lerini göndererek başvurularını gerçekleştirebilecekler.

ESTRAM Personel Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak: HABER MERKEZİ