Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimli genel kurulu yapıldı. Mevcut başkan Nevruz Gökcüoğlu, güven tazeleyerek seçimin kazananı oldu.

Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimli genel kurulu Burdur Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu’nda yapıldı. Mevcut Başkan Nevruz Gökcüoğlu ile Muhammet Taşkın’ın başkanlık için yarıştığı kongrede 514 üye oy kullandı. 508’i geçerli olan oyların 327’sini alan Nevruz Gökcüoğlu, yeniden Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına seçildi.

Kongrede diğer başkan adayı Muhammet Taşkın ise 181 oy aldı.

Kongreye İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan’da katılım sağladı.

Çalışmaya devam edeceğiz”

Yeniden Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına seçilen Nevruz Gökçüoğlu; “Genel Kurulumuza katılan, katılmayan tüm üyelerimize desteklerinden dolayı yönetim kurulum adına teşekkür ederim, saygılar sunarım. Üyelerimize en iyi şekilde hizmet etmek için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

“Burdur’umuza hayırlara vesile olmasını dilerim”

Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi ise; “Burdur Esnaf Odaları birliğimize Bağlı Burdur Esnaf ve Sanatkarlar odası seçimli genel kuruluna katılım sağladık. Divan başkanlığını yaptığım genel kurulda 2 adaylı olarak seçime girildi. Bu zamana kadar vermiş olduğu üstün hizmetlerden dolayı teşekkür belgesini Ticaret il müdürüm sayın  Aylin Sacide Cankar ile birlikte taktim ettik. Seçimli genel kurulda oyların %60 alarak seçimi tamamlayan Burdur Esnaf odası başkanım Burdur Esnaf Odaları birliğimizin Başkanvekili dostum kardeşim çalışma arkadaşım sayın Nevruz Gökçüoğlu’na ve Yönetime seçilen arkadaşlarımıza hayırlı olsun diler Burdur’umuza hayırlara vesile olmasını dilerim” diye konuştu.

-Muhammet Fatih Başcı