Esnaf Odaları Birliği ve Sürat Kargo Arasında İmzalanan Anlaşma İle Esnaflar kargolarını  SÜRAT’le %60 indirimli gönderecekler.

Burdur Esnaf Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi “Esnaflarımıza Bu Pandemi Döneminde Destek Olmak Amacıyla Kargo Şirketlerinin İş Takiplerini Ücretlerini Odamız Olarak İncelememiz Sonucunda Burdur Sürat Kargo İle Anlaşma İmzalayarak Esnafımıza Destek Olmaya Çalışıyoruz. Biz Esnaf Odaları Birliği Olarak Esnafımızın Menfaatine Olan Her Konuyu Ciddi Bir Şekilde Ele Alıp İnceliyoruz. Dünyayı Saran Bu Salgın Hastalıkla Mücadelede Esnafımıza Bu Şekilde Yaptığımız Anlaşmalarla Katkıda Bulunmak İstiyoruz.  1 Yıl Boyunca %60 İndirim Teklifini Bize Sunan Sürat Kargo Burdur Acente Sahibi Melih Çelikkaya’ya Pandemi Döneminde Tatil Yapmadan Sokağa Çıkma Yasağında Bile Çalışan Ekibine ve Bütün Kargo Çalışanlarına Şahsım Ve Bütün Esnafımız Adına Teşekkürü Bir Borç Bilirim. Sürat Kargo İle Yapılan %60 Oranındaki İndirim Anlaşmasının Esnafımıza Fayda Sağlaması Dileklerimle Hayırlı Olmasını Diler. Esnaflarımıza ve Tüm Hemşerilerime Hayırlı Günler Dilerim.” Dedi.

Sürat Kargo Burdur Acente Sahibi Melih Çelikkaya İse “Pandemi Dönemi Olarak Yaşadığımız Bu Zorlu Günlerde Bizimle Çalışan Birçok Esnafımızı Dinledik Ne Yapabiliriz Diye Bölge Müdürlüğümüzle Yaptığımız Görüşmelerde Bizde Elimizi Değil Vücudumuzu Taşın Altına Koyarak Şartlarımızı Zorlayarak Güncel Fiyatlarımızdan %60 İndirimli Faydalanmalarını Sağlayarak Destek Olmaya Karar Verdik. Esnaf Odaları Birliği Başkanımız Sayın Metin Sipahi’ye Şahsımın İşletmekte Olduğum Sürat Kargo Acentemize ve Ekibime Güvendiği İçin Çok Teşekkür Ederim. Sürat Kargo Olarak Süratle ve Özenle Kargo Hizmeti Verdiğimiz Esnaflarımız Başta Olmak Üzere Tüm Burdur’lu Hemşerilerimizin Hizmetindeyiz. Bu Anlaşma İçin Metin Başkanımıza, Yönetimine Bağlı Tüm Oda Başkanı ve Üyelerimize Teşekkür Eder, Bu Vesile İle Tüm Hemşerilerimize Saygı ve Sevgilerimizi Sunarız.” ifadelerini kullandı.