Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre; kaynakçı, inşaat ustası, düz işçi, çelik kaynakçısı, demirci, mobilya teknolojisi elemanı alımı yapılacak. Toplam 61 personel alımı yapılacak.

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki çeşitli birimlerde çalıştırılmak üzere 61 personel alımı yapılacağı duyuruldu. ESPARK Eskişehir Park Bahçe Peyzaj Temizlik A.Ş. tarafından yayınlanan iş ilanlarına göre, farklı meslek gruplarından personel alımı gerçekleştirilecek.

Açık Pozisyonlar ve Nitelikler

  • Beden İşçisi (52 kişi): En az ilkokul mezunu olmak ve adli sicil kaydı bulunmamak gibi genel koşulların yanı sıra, 28.04.2018 tarih ve 2018/11608 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan "İl Özel İdareler, Belediyeler, Bağlı Kuruluşlar ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerinin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar" Madde 4'te belirtilen nitelikleri taşımaları gerekmektedir.
  • Kaynakçı (3 kişi): İlgili alanda mesleki belgeye sahip olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gibi koşullar aranmaktadır.
  • İnşaat Ustası (3 kişi): Mesleki yeterlilik belgesine veya diplomasına sahip olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gibi koşullar aranmaktadır.
  • Çelik Kaynakçısı (1 kişi): İlgili alanda mesleki belgeye sahip olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gibi koşullar aranmaktadır.
  • İç Mekan ve Mobilya Teknolojisi Elemanı (1 kişi): 18 yaşını doldurmuş olmak gibi genel koşulların yanı sıra, mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak gerekmektedir.
  • Betonarme Demircisi (1 kişi): İlgili alanda mesleki belgeye sahip olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gibi koşullar aranmaktadır.

Başvuru Süreci ve Şartları

Başvurular, 30 Mayıs - 1 Haziran 2024 tarihleri arasında sadece e-posta yoluyla kabul edilecektir. Adayların özgeçmişlerini (CV) [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir. Değerlendirmeler, 3 Haziran 2024 tarihine kadar yapılan başvurulara göre gerçekleştirilecektir.

Çalışma Koşulları

Seçilen adaylar, Büyükşehir Belediyesi'ne ait birimlerde belirsiz süreli olarak görevlendirileceklerdir. Haftalık çalışma süresi 45 saat olarak belirlenmiştir.

ESPARK Hakkında

ESPARK Eskişehir Park Bahçe Peyzaj Temizlik A.Ş., Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı bir kuruluştur. Şirket, park, bahçe ve peyzaj düzenlemeleri, temizlik hizmetleri gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

"EURO 2024 Başlıyor: İşte İlk Açılış Maçı Detayları "EURO 2024 Başlıyor: İşte İlk Açılış Maçı Detayları

İletişim Bilgileri

ESPARK Eskişehir Park Bahçe Peyzaj Temizlik A.Ş. Adres: Yenibağlar Mah. Uludağ Sok. No:6 Halk Ekmek Fırını Üstü Tepebaşı/Eskişehir Telefon: 0 222 320 17 73

Başvuru kılavuzu.

Kaynak: HABER MERKEZİ