Yeni Sezon hazırlık kampını Burdur’da sürdüren Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu’na Burdurlular büyük ilgi gösteriyor.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Medipol Başakşehir yeni sezon hazırlıklarını Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tesislerinde yaptığı çalışmalarla sürdürüyor. Futbolcular Teknik Direktör Emre Belözoğlu yönetiminde günde çift antrenmanla yeni sezona hazırlanıyor.

Başakşehir takımının Burdur’da kamp yapmaya başlaması ile birlikte Burdurlu futbolseverler Antrenman öncesi ve sonrasında Başakşehirli futbolcular ve Teknik Direktör Emre Belözoğlu’na büyük ilgi gösteriyor.

Antrenman saatlerinde tesislere gelen Burdurlu futbolseverler Teknik Direktör Emre Belözoğlu ve futbolcularla fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışıyor. Teknik Direktör Belözoğlu ve futbolcular Burdurlu futbolseverlerin isteğini kırmayarak herkesle tek tek fotoğraf çekiliyor.

Burdur kampı 11 Temmuz günü sona erecek olan Medipol Başakşehir’in Teknik Direktörü Emre Belözoğlu “Burdur’u çok seviyoruz. Lavanta Tepesi çok güzel. Yazın sıcak havasında buradaki bu esinti eşsiz. Sporcular içinde çok güzel bir tesis. Buranın tanıtımında da faydamız olursa ne mutlu bizlere.” dedi.