Antalya sahillerinde Kurban Bayramı'nın ilk günü yoğunluk yaşanıyor Antalya sahillerinde Kurban Bayramı'nın ilk günü yoğunluk yaşanıyor

PTT’den emekliye nakit destek ödemesi geldi. SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu olanlar PTT ile 3.600 TL ödeme almak için ne yapmalı? PTT emekli hediyesi 3.600 TL ödeme nasıl alınır? İşte tüm detaylar…

Emeklinin borç yükünü bir nebze olsun hafifletecek. Mayıs ayına özel emekli destek ödemesi talep edilen şartları belli oldu. PTT emekli ödeme kampanyasından faydalanacakların maaşını bankaya taşıması yetecek.

PTT’den maaş alma sözü veren kredi sahibi emekli müşteriye -içinde bulunulan yıl içinde- 3.600TL ödeme yapılacak. PTT emekli müşteriye özel hediyeden faydalanmak isteyenlerin en yakındaki PTT işyerine başvuruda bulunması gerekiyor. Kampanya yalnızca emekli müşteri için geçerli oluyor.

PTT 3.600 TL Emekli Kampanyasına Kimler Başvurabilir?

Banka müşterisi olan emekliden ödül için ek bir şart ya da kefil istenmiyor. 3 yıl boyunca maaşını PTT’den almak isteyenler taahhüt süresinin başlangıcını hesaba katarak başvuruda bulunabilir.

Kampanyaya PTT müşterisi başvurabilir. Banka emeklisinin kampanyaya başvurduğu dönemde açık kredisi bulunmalıdır. Ayrıca bankada kayıtlı kredi üzerinde 60 gün ve üzerinde gecikme istenmiyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ