Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Değirmenönü Mahallesi'nde madde bağımlısı olduğu iddia edilen Emre P., eline aldığı satırla sokakta dehşet saçtı. Olay, Emre P.'nin dayısı Cengiz Karaaslan'ın kapısına dayanması ve elindeki satırla kapıya zarar vermesiyle başladı. Ardından sokağa inen Emre P., park halindeki bir aracın camına defalarca vurdu ve yoldan geçen iki kadına saldırdı.

Şahıs, birkaç araca daha zarar verdikten sonra olay yerinden kaçtı. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri, darp sonucu yaralanan iki kadını ambulansla hastaneye sevk etti. Satırlı saldırı anları güvenlik kameralarına anbean yansıdı. Görüntülerde Emre P.'nin annesiyle birlikte binadan çıktığı, önce araçlara zarar verdiği, ardından yoldan geçen kadınlara saldırdığı anlar yer aldı. Annesinin engelleme çabalarının sonuçsuz kalması üzerine Emre P.'nin kadınlara satır, tekme ve tokatlarla saldırdığı görüldü. Daha sonra sokağın başına giderek çevreye küfürler savuran Emre P., bir başka araca daha zarar vererek kaçtı.

Komşuda Trajik Ölüm: Bahçesindeki Otları Yakarken Canından Oldu Komşuda Trajik Ölüm: Bahçesindeki Otları Yakarken Canından Oldu

Polis ekipleri, şikayet üzerine Emre P.'yi yakalamak için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: Haber Merkezi