ManşetSiyasetEkici, muhalefetin mazot vaadini eleştirdi

5 sene ago

AK Parti Burdur Milletvekili Adayı İbrahim Ekici, muhalefet partilerinin seçim vaatlerini özellikle ekonomik alandaki vaatlerini eleştirdi…

7 Haziran 2015 genel seçimlerinde köylü kesimine yönelik muhalfeet partilerinin mazot fiyatları ile ilgili vaatlerini değerlendirden EkiciYazıköy ziyaretinde konuşmasında; “Muhalefet iktidar olma yarışını bırakıp birbiriyle vaat yarışına girdi. Kendileri bile iktidar olacaklarına inanmıyorlar, o yüzden bol keseden atıyorlar. Mazotun bayi karı ve vergi hariç fiyatı 1700 lirayı geçtiği halde bu vaatlerde bulunabiliyorlar. milletimiz her şeyi biliyor, görüyor, muhalefetin bu vatlerine inanmıyor, inanmadığını 7 Haziran’da sandıkta gösterecek” dedi.

BİLDIKLERİ BİR ALKIŞ   ONUN DA YERİ YANLIŞ

Ekici seçim gezilerine Çatağıl ve Taşkapı köylerinde devam etti. AK Parti Milletvekili Adayı Ekici buralarda yaptığı konuşmalarda da muhalefete değinerek, “bunlarda hesap bilen adam yok. Bir yandan hedefim % 35 diyeceksin bir yandan da iktidar olma hayalleri kuracaksın. Bu nasıl hesap. Bu hesapsızlara kanıp da Burdur’un oyunu heba etmeyin. Bunların mayasında Anadolu değerleri yok.Bir bildikleri alkış onun da yeri yanlış. Bunlar cenazeyi alkışlıyor denizin altında istasyon üstünden havaalanı yapan bir Hükümete burun kıvırıyorlar” şeklinde konuştu.

Kodlama : SadeMedia Interactive