Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bir eğlence mekanında alkol alan iki arkadaş arasında çıkan bıçaklı kavga sonucunda ağır yaralanan genç, hastanede hayatını kaybetti. Alkolün etkisiyle arkadaşını öldüren diğer genç ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. Acı olayda hayatını kaybeden gencin, ölmeden dakikalar önce katiliyle eğlenirken çektiği görüntüler ortaya çıktı.

Olay, Pamukkale ilçesine bağlı Kınıklı Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi'ndeki bir eğlence mekanında meydana geldi. Yakın arkadaşı Fuat Yıldırım (26) ile alkollü mekana giden Emre U., alkol aldıktan sonra aralarında başlayan tartışma kısa sürede büyüdü. Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine Emre U., arkadaşı Yıldırım'ı bıçaklayarak ağır yaraladı. Olayı gören müşteriler, acil yardım çağırarak durumu bildirdi. Sağlık ve polis ekipleri olay yerine sevk edildi.

Ağır yaralı Fuat Yıldırım, sağlık ekipleri tarafından yapılan müdahalenin ardından Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. İhbar üzerine olay yerine gelen Cinayet Büro Amirliği ekipleri, şüpheli Emre U.'yu gözaltına aldı. Emre U., ifade işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bu trajik olayın ardından ortaya çıkan görüntüler, yaşanan dramı gözler önüne serdi. Hayatını kaybeden Fuat Yıldırım'ın, olaydan önce arkadaşı Emre U. ile eğlendiği anları cep telefonu ile kayda aldığı görüntülerde yer alıyor. Uzun yıllardır arkadaş olan gençlerden biri mezar, diğeri ise cezaeviyle ayrıldı. Fuat Yıldırım'ın cenazesi, otopsi işlemlerinin ardından Pamukkale Korucuk Mezarlığı'nda defnedildi.

Kaynak: Haber Merkezi