Basketbolcu Buğrahan Tuncer ile uzun yıllardır süren beraberliğini evlilikle taçlandıran Eda Ece, şimdilerde hamilelik heyecanı yaşıyor.

"KIZ HAMİLELİĞİ DAHA ZORMUŞ"

Eda Ece, “Kız hamileliği daha zormuş. Erkek anneleri bana "Hiçbir şey olmadı' diyor hep. Gupse Özay ve Aslı Enver ile konuşuyorum, birebir aynı belirtiler var.'' açıklamalarıyla hamilelik sürecini anlattı.

"BUĞRA ÇOK YARDIMCI OLUYOR"

Eşi Buğrahan Tuncer'e de "Çok yardımcı oluyor, ona çok teşekkür ederim." demeyi ihmal etmeyen Ece, hiç aşerme yaşamadığını da belirtti.

6 aylık hamile olan Eda Ece, sosyal medyada takipçisinden gelen "Doğum ne zaman?" sorusuna "Doğum nisan sonu, mayıs başı arkadaşlar." diyerek cevap vermişti.

Sosyal medyada hamilelik sürecine ilişkin sık sık fotoğraf yayınlayan ünlü oyuncu karnı burnunda pozlarıyla büyük beğeni topluyor.

Geçtiğimiz yıl 21 Haziran'da Beşiktaş'ta lüks bir otelde dünyaevine giren çiftten kısa bir süre sonra bebek müjdesi gelmiş ünlü oyuncunun yakın arkadaşı Şevval Sam da hamilelik haberini doğrulayarak "Bizim haberimiz vardı, haber çıkmasını bekliyorduk. Teyze oluyorum, mutluyum" ifadelerini kullanmıştı.

"Manken bu kez ben değilim. Size büyük bir sürprizim var yakında söyleyeceğim" diyerek hamilelik iddialarını doğrulan Eda Ece, ilk kez karnı burnunda poz vermiş ve kız bebeği bekledikleri de öğrenilmişti.