ManşetSağlıkDÜNYADA TERCİH EDİLEN ZAYIFLAMA PROGRAMI BURDUR’DA

5 sene ago

Yaklaşık 1,5 ay önce ‘Easybalance’ adlı bir zayıflama programı Burdur’da da başladı. Sağlıklı zayıflama programı sayesinde, birçok rahatsızlığı da bulunan hastalar, 4 saatte bir sağlıklı yemek yiyerek hem zayıflıyor hem de rahatsızlıklarından kurtuluyor.

Sağlıklı zayıflama programı ile ilgili bilgi veren Ferihe Nalbant, Easybalance adındaki sağlıklı zayıflama programının, en başta aşırı kilodan kaynaklanan hastalıkları önlemek için kullanıldığını belirtti. Programı uygulayanların 4 saatte bir, kontrollü yemek yediklerini anlatan Feriha Nalbant, “Bu program dünyanın en basit, hızlı ve kalıcı kilo kontrol sistemi sayılıyor. Ama her insana uygulanmıyor. Birçok hastalığı da önleyici etkisi olduğu için, gerek çok sayıda hastalığı bulunanlar, gerekse kilolu olanlar için kullanılıyor.” bilgisini paylaştı.

Ferihe Nalbant, programın iyi geldiği diğer etkileri de şöyle sıraladı: “Başta mide ülseri, gastrit, akne (sivilce), yorgunluk, isteksizlik, baş ağrısı, ishal, kilo alerjisi, kilo fazlalığı, depresyon, erken yaşlanma, cilt hastalıkları, kabızlık, diyabet, bağışıklık sistemi, hemoroid gibi rahatsızlıklara da iyi geliyor.

Ayrıca, glikozu enerjiye çevirip günlük yaşam performansını arttırma, migren ve baş ağrılarında ağrı kesici etki, kılcal damarları açarak kan dolaşımını hızlandırma, konsantrasyonu arttırma ve hafızayı güçlendirme, yağ yakımını hızlandırma, kolestrolü düşürücü, kalp ritmini düzenleyici ve anti depresif etkileri mevcut.”

Hacer ZEREN

 

Kodlama : SadeMedia Interactive