ManşetSporÜniversite-MAKÜDOSTLUK KAZANDI (MAKÜ yönetimi ile basın mensupları futbol maçında buluştu)

2 sene ago

Şehrimizde 1 Kasım 2018 Perşembe akşamı basın mensupları ile Mehmet Akif Üniversitesi (MAKÜ) yöneticileri, futbol maçında bir araya geldi. Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu sahasında gerçekleşen etkinlikte, akademi dünyası ile basın camiası buluştu.

Burdur Gazeteciler Cemiyeti ile MAKÜ iş birliğiyle gerçekleşen sosyal etkinlik, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi yönetimi ile Burdur’da görev yapmakta olan yazılı, görsel ve internet medyasından oluşan basın mensupları arasındaki futbol karşılaşması keyifli bir ortamda geçti.

MYO halı sahasında gerçekleşen karşılaşmaya Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Durmuş Acar, Prof. Dr. Mehmet Karaca ve Prof. Dr. Hüseyin Dalğar, Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kılınç ve Kurumsal İletişim Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Onur Birol’un da yer aldığı MAKÜ Yönetimi Takımı, yeşil sahada sıkı bir mücadeleye girdi. Burdur Basın Takımının da mücadeleyi bırakmadığı maç 10-10 skorla berabere sonuçlandı.

Gerçekleştirilen organizasyonun beraberlikle sonuçlanmasının MAKÜ ile Basın dostluğunun güzel bir örneği olduğunu belirten Rektör Korkmaz, böylesi organizasyonların devamını dilediğini söyledi.

Mustafa Arslan’a doğum günü kutlaması

Basın mensupları ile Üniversite yönetimi arasındaki dostluk maçı öncesinde şehrimizin usta – kıdemli gazetecilerinden Mustafa Arslan’a doğum günü sürprizi yapıldı.

Burdur’da uzun yıllar DHA Muhabirliği yapan, internet medyasında gazetecilik faaliyetlerini sürdüren Burdur İlkadım İnternet Gazetesi sahibi Mustafa Arslan’ın 69. yaş sevincine mesai arkadaşları ve MAKÜ yönetimi ortak oldu.

Kodlama : SadeMedia Interactive