ManşetSağlıkDOKTORLARDAN GENEL SEKRETER SEDAT KAVAS’A TAM DESTEK

5 sene ago

Burdur Devlet Hastanesi’nde görevli doktorlar Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sedat Kavas’a destek açıklaması yaptı.

Devlet Hastanesi’ndeki Doktor Odasında biraraya gelen doktorlara hitap eden Başhekim İsmail Taşçı 31 Aralık itibariyle Kamu Hastaneleri Genel Sekreterlerinin sözleşmeleri sona eriyor. Burdur Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri’nin görevden alınacağı dedikoduları ortada dolaşıyor. Sizler de bize dilekçe verdiniz, çalışma ortamından memnun olduğunuzu beyan ettiniz. Teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sedat Kavas’ın iki yıllık sürede bakanlığın politikaları doğrultusunda kendilerine destek olduğunu kaydeden Taşçı şunları söyledi; “Biz de idare olarak Genel Sekreterimizden memnunuz. Genel sekreterimiz 2 yıl gibi bir sürede çalışan arkadaşlarımıza, hastanemize ve Burdur’a  katkıları olduğunu düşünüyor hepinize teşekkür ediyorum. Bu bir eylem değil, Dilek ve isteğimiz bu doğrultuda. Buradaki hizmetin kalitesinin artırılması yolunda sizin destekleriniz  olmalı bu dilekçelerle de bu destek perçinlenmiş oluyor. “

Doktorlar daha sonra Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sedat Kavas’ı odasında ziyaret etti. Başhekim İsmail Taşçı yaklaşık 200 dilekçeyi Genel Sekreter Sedat Kavas’a teslim etti.  Genel Sekreter Sedat Kavas’ta biz sizlerle çalışmaktan memnunuz. görevimiz devam ediyor. Yıl sonunda takdir büyüklerindir. Nasıl bir karar verirlerse o karara saygımız vardır. Sizlerin bu desteği beni duygulandırdı.  Teşekkür ederim.” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive