KPSS 2024 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? İşte Merakla Beklenen Tarih! KPSS 2024 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? İşte Merakla Beklenen Tarih!

28 Haziran 2024 Cuma günü Trabzon'un Akçaabat, Araklı ve Yomra ilçelerinde geniş çaplı elektrik kesintileri yaşanacak. Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan açıklamaya göre, işletme bakım çalışmaları nedeniyle birçok mahalle ve köyde elektrik kesintisi uygulanacak.

Akçaabat ilçesinde Kaleönü, Ortaköy, Tütüncüler, Kayalar, Salacık, Yeniköy, Düzalan, Işıklar, Gökçeler, Taşocağı, Büyük, Cevizlik, Tepecik, Orta, Yeni, Sertkaya, Akpınar, Sındıran, Kuruçam, Doğanköy, Ağaçlı, Acısu, Aykut, Ocaklı, Karaçayır, Deregözü, Ballı, Kemaliye, Gürgendağ, Yerlice, Rıdvanlı ve Söğütlü mahallelerinde farklı saatlerde elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintilerin süresi 1 saat ile 7 saat arasında değişecek. Kesintilerin nedeni işletme bakım çalışması olarak açıklandı.

Araklı ilçesinde Karşıyaka ve Buzluca mahallelerinde 09:00-16:00 saatleri arasında 7 saat süreyle elektrik kesintisi uygulanacak.

Yomra ilçesinde ise Kaşüstü Mahallesi'nde 09:00-11:00 saatleri arasında 2 saat süreyle elektrik kesintisi yaşanacak.

Vatandaşların, kesinti saatlerini göz önünde bulundurarak günlük planlarını yapmaları ve elektronik cihazlarını korumaları öneriliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ