GündemManşetDEVLETİN SICAK YÜZÜ (Sürekli sahada olan Vali Hasan Şıldak’tan köy ziyaretleri)

8 ay ago

Vali Hasan Şıldak, köy ziyaretleri kapsamında 1 Mayıs 2019 Çarşamba günü il merkezine bağlı Çendik, Suludere, Kuruçay, Akyaka ve Yassıgüme köylerine giderek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Saha çalışmalarına büyük önem veren, her fırsatta halkın içinde olan, ‘çözüm odaklı bir kamu yöneticisi profili’ çizen Vali Hasan Şıldak, köy gezilerinde sahada güleryüzüyle, samimi diyalogları, iletişimiyle, devletin sıcak yüzünü, insanlara aktarıyor…

Valiliğin yaptığı açıklamada, ziyaret ettiği köylerde vatandaşlarla buluşarak, hasbihal eden köy halkının, muhtarların isteklerini yerinde dinleyen Vali Şıldak’ın kendisine iletilen talepleri sorunları not alarak, çözüme kavuşturulması noktasında ilgili kurum müdürlerine talimat verdiği açıklandı.

Vali Şıldak’a köy ziyaretleri sıra- sında İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Kılıç ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Yarar eşlik etti

Köy ziyaretlerine devam edeceğini belirten Vali Şıldak; “Vatandaşlarımızın sorunlarını, taleplerini varsa not etmek, ilgilenmek, köylerimizle ilgili yürüttüğümüz çalışmaları, ihtiyaç ve talepleri yerinde görmek ve tespit etmek için ziyaretlerimize sürdüreceğiz. Bu kapsamda vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla bir araya geliyoruz, amacımız köylerimizde yapılan çalışmaların en iyi şekilde uygulanarak, köy halkımızın en kaliteli hizmeti alması, bunun yanında yaşanan aksaklıklar ve ihtiyaçlar var ise bunların giderilmesi için çözümler üretmektir” açıklamasında bulundu.

Kodlama : SadeMedia Interactive