GündemManşetSiyasetDEVA Partisi İl Başkanı Türkay’dan Yeni Gün’e ziyaret ( MEDYA, bilgilendirme işlevini yerine getiriyor)

3 ay ago

Ülkemizde yeni kurulan, Ali Babacan’ın Genel Başkanlığını yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) yurt genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında DEVA Partisinin Burdur İlindeki kurucu İl Başkanı geçtiğimiz günlerde belli olmuştu…

Bankacılık deneyimi ve özel müzik okulu işletmeciliği yapan şehrimizin genç, sevilen isimlerinden Saim Türkay, DEVA Partisi Burdur İl Başkanı olarak görevlendirildi. Ankara’da Ali Babacan ve Genel Merkez yetkilileri ile görüşmeler yaptıktan sonra Burdur’daki görevine hızlı bir başlangıç yapan Saim Türkay, gazetemiz bürosunu ziyaret ederek Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yeni Gün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kürşat Tuncel ile görüştü.

Basının bilgilendirme işlevine, enformasyona ve iletişimin önemine dikkat çeken, günümüzün değişen ve gelişen teknolojik şartları karşısında hızla dönüşen medyanın büyük bir görev ifa ettiğini belirten DEVA Partisi Burdur İl Başkanı Saim Türkay, basın yoluyla DEVA Partisi’nin hedeflerini, vizyonunu kamuoyuna aktaracaklarını söyledi.

Kodlama : SadeMedia Interactive