Denizbank tarafından pek çok kadrodan personel alımı yapılacak. Peki Denizbank hangi kadrolara personel alacak? Başvuru şartları neler? Kimler başvuruda bulunabilecek? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak?

Denizbank tarafından pek çok kadroda istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Peki Denizbank hangi kadrolara personel alacak? Başvuru şartları neler? Kimler başvuruda bulunabilecek? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak?

DENİZBANK PERSONEL ALIMI YAPACAK

Telefonda Satış,Tahsilat,Merkezi Portföy Yönetimi Başvuru Şartları Neler?

Tercihen Lisans mezunu veya en az Lise Mezunu, Müşteri ilişkisinde deneyimli, ürün ve süreçlere hakimim, Telefonda rahat iletişim kurabilen ve ikna kabiliyetim yüksektir, Akıcı ve düzgün diksiyona sahibim, Yüksek müşteri memnuniyeti bakış açısı ile kaliteli hizmet sunabilirim, Satış ve hedef odaklı çalışabilirim, Analitik düşünürüm, Takım çalışmasına yatkınım, Microsoft Office programlarını etkin kullanabiliyorum, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamladım veya en az 2 yıl tecillim var (Erkek adaylar için).

Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi Başvuru Şartları Neler?

Tercihen Üniversite mezunuyum, KOBİ Bankacılığı alanında en az 4 yıllık Şube deneyimim var, KOBİ ürünlerine hakimim ve satış bilgisine sahibim, İyi derecede İngilizce bilgim var (Tercihen) İnsan ilişkilerinde başarılıyım,

3600 Ek Gösterge Ne Zaman Çıkacak? Meclis'te Kabul Edildi mi ? 3600 Ek Gösterge Ne Zaman Çıkacak? Meclis'te Kabul Edildi mi ?

Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşıma sahbim, İkna kabiliyetim var, MS Office uygulamalarına hakimim, B sınıfı sürücü ehliyetine sahibim ve aktif araç kullanabilirim, Askerlik hizmetini tamamladım veya en az iki yıl tecilim var.

Finansal Raporlama Yetkilisi Başvuru Şartları Neler?

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezunum, Finans sektörü yada bağımsız denetim şirketlerinde en az 3 yıl deneyimim var, Ms Office programlarını ileri düzeyde kullanabiliyorum ( Excel, Powerpoint vb.), İyi derecede İngilizce bilgisine sahibim, (İngilizce raporlama yapabilecek) Sözlü, yazılı ve iletişim becerim kuvvetlidir, Analitik, detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilirim.

Finansal Raporlama Yetkilisi Ne İş Yapar:

IFRS formatında mali tablolar ve raporlama paketleri, dipnotlar ve diğer detayların hazırlanması. Düzenleyici kurum ve kuruluşlara (SPK, BDDK vb.) dönemsel raporların yapılması Banka’ya yapılacak konsolidasyon raporlarının hazırlanması, Denetim firmaları ile iletişim ve çalışmaların birlikte yürütülmesi. İş süreçlerinin geliştirilmesi için projelerin takibi ve kontrolüne destek verilmesi

Denizbank Mobil Satış Temsilcisi Başvuru Şartları Neler?

En az Lise mezunuyum, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefliyorum, Aktif olarak sahada çalışabilirim, İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksektir, Sorumluluk bilinci yüksektir, Takım çalışmasına yatkınım, ''Erkek adayler için Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilim var

Kart Hizmetleri Analiz Uzmanı Başvuru Şartları Neler?

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezunum, Ekstre Basım ve Dağıtım süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeliyim, Koordinasyon konusunda deneyimliyim, Sözleşme ve dokümantasyon konularına hakimim, İletişim yeteneğim güçlüdür, Firma ve saha yönetimi konusunda tecrübeliyim, SLA ve KPI takibi yapabilirim, Proje ve geliştirme süreçlerini takip ederim, MS Office uygulamalarına hakimim, (Erkek adaylar için) Askerlik hizmetimi tamamladım veya en az 2 yıl tecilim var, İstanbul’da ikamet ediyorum,

BAŞVURULAR NEREDEN VE NASIL YAPILACAK?

Denizbank personel alımı için iş ilanlarına https://www.kariyer.net/firma-profil/denizbank-2494-16410 linki üzerinden başvuru yapılabilecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ