ManşetSiyasetDeniz Kurt’a ‘Başpehlivan’ desteği

1 sene ago

Burdur’da iddialı bir seçim kampanyası yürüten Cumhur İttfakı- Ak parti Burdur Belediye Başkanı Adayı Deniz Kurt, dün de Salı Pazarı’nda güreşçilerle birlikte seçim çalışması gerçekleştirdi. Kırkpınar Başpehlivanlarından Kenan Şimşek ve Hasan Tuna, yerel seçimlerde Deniz Kurt’a destek için 19 Mart 2019 Salı günü şehrimize geldi.

Başpehlivanlar, Antalya Büyükşehir Belediyesi Pehlivanları Tolga Turan ve Süleyman Başar ile birlikte, davul zurna eşliğinde Kırkpınar Cazgırlarından Emin Ger’in sunumu eşliğinde Cumhur İttifakı Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’un seçim çalışmalarına destek olmak için Burdur’daydı…

Başpehlivanlar, Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Ak parti İl Başkanı Volkan Mengi, Milliyetçi Ha- reket Partisi Merkez İlçe Başkanı Salih Özparlak ve ile birlikte Ak Parti İl Baş- kanlığından Dirmil Davul Zurna ekibi eşliğinde Ak Parti İl Başkanlığı’ndan çıkarak önce Salı Pazarını gezdi, daha sonra Gazi Caddesi’nde esnaf ziyareti yaptı.

Ak Parti Burdur Milletvekili Bay- ram Özçelik “Cumhur İttifakı Adayımız Deniz Kurt’a destek vermek için geldiler. Çok mutlu olduk. Cumhur İttifakı adayımız Deniz Kurt Belediye Başkanlığını aldıktan sonra da spora, güreşe destek vererek büyük organizasyonlar gerçekleştirecek. Bu çerçevede pehlivanlarımıza desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Cumhur İttifakı Ak Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’da seçimlerde son düzlüğe girildiğini belirterek “Başpehlivanlarımız bugün bizlere destek vermek için geldiler. Beraber çok güzel bir çalışma oldu. Salı Pazarını gezdik. Halkımızdan çok büyük teveccüh görüyoruz. 1 Nisan 2019 tarihinden itibaren Burdur’umuza hak ettiği hizmetleri kavuşturmak için çalışacağız” diye konuştu.

DHA’ya konuşan eski Başpehlivanlardan Kenan Şimşek ve Hasan Tuna’da yaptıkları açıklamada; “Deniz başkanımıza destek vermek için geldik. Burdur’u çok daha iyi seviyeye taşıyacağına inanıyoruz. Onun için yanındayız” dediler.

Kodlama : SadeMedia Interactive