Son olarak Engin Akyürek ile başrolünü paylaştığı "Adım Farah" dizisiyle ekranlara gelen Demet Özdemir, hem başarılı oyunculuğuyla hem de güzelliğiyle adından sıkça söz ettiriyor. Özel hayatı, sosyal medya aktiviteleri ve başarılı oyunculuğuyla son dönemin en dikkat çeken isimlerinden biri haline gelen Özdemir, her haliyle olay olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir defilede kırmızı elbisesiyle büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu, şıklığıyla takipçilerinden tam not aldı. Kırmızı mini elbisesi, kırmızı çorabı ve kırmızı ayakkabılarıyla göz kamaştıran Özdemir'in bu tarzının bedeli ise dudak uçuruyor.

Kirmizi Elbise Demet Ozdemir

40 Bin TL'lik Kırmızı Elbise!

Güzel oyuncu, kırmızı elbisesi için tam tamına 40 bin TL, ayakkabıları içinse 35 bin TL ödemiş. Toplamda 75 bin TL'yi aşkın bir bedel ödeyen Özdemir'in tarzı, birçok kişiyi şaşırtmış.

Nihal Candan Cezaevine Dönecek mi? Kilo Alması Durumunda Tekrar Cezaevine Mi Girecek? Nihal Candan Cezaevine Dönecek mi? Kilo Alması Durumunda Tekrar Cezaevine Mi Girecek?

Sosyal medyada da büyük ilgi gören bu tarz, Demet Özdemir'in ne kadar cesur ve stil sahibi olduğunu gösteriyor.

Demet Ozdemir 8

Demet Özdemir'in Kırmızı Elbisesi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sizce Demet Özdemir'e bu elbise yakışmış mı? Kırmızı elbisesinin fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıda paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: HABER MERKEZİ