GenelDekorasyon hayatımızın bir parçası; Evim 3D Dekorasyon

5 sene ago

Günümüz dünyasında dekorasyon hayatımızın önemli bir bölümünü oluşturmaya başladı. Gelişen teknoloji ortamında, insanların refahı arttıkça, dekorasyon, tasarım talepleri de artmaya başladı.

Her şeyi yaparken tasarıma artık daha çok dikkat ediyoruz. Ev, oda, masa, banyo tasarımı derken artık 3D dekorasyona geçiyoruz. Hemen hemen her evde 3 boyutlu dekorasyon örneklerini görmek mümkün hale geldi. Burdur’da da ilklere imza atan Evim 3D Dekorasyon-Market işletmecisi Mustafa Ercan, Emniyet Müdürlüğü karşısında 3D Dekorasyonu müşterilerin hizmetine sundu.

3D duvar kaplaması, zemin kaplaması tezgah arası, fayans ve bilimum 3D ürünleri Burdurluların hizmetine girdi. Dekorasyon işinin geleceğin meslekleri arasında yer aldığına ve teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle dekor işinin de zenginleştiğini belirten Mustafa Ercan; “3D ürünleri ile Odanıza göre 3D dekorasyonlar oluşturmak için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Ancak işin sonunda çok mutlu olacağınıza eminim. Psikolojik olarak mutlu olmanın yanında, yaptığınız tasarıma kendi kişiliğinizi de yansıtmanız oldukça güzel olacaktır. ‘Sizler hayal edin, biz gerçekleştirelim’ diyerek Burdurluların mutlaka mağazamızda görsellerimizi bizzat görmeye daet ediyorum” dedi.

Ercan, ev dizaynına çok önem verilmesi gerektiğini belirterek, dekorasyonun evleri güzelleştirdiğine, ferah bir ortam sağladığına dikkat çekti.

Ali KAPAN

 

.

 

Kodlama : SadeMedia Interactive