GündemİlçeManşetSiyasetCHP İL YÖNETİMİNDEN BUCAK ZİYARETİ

2 ay ago

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, Bucak İlçe Başkanı Av. Ahmet Sedat OKTAY, İl ve İlçe Yöneticileri, İl ve İlçe Gençlik Kolları Başkanlarıyla birlikte 25-26 Temmuz 2020 tarihinde yapılacak olan 37. Olağan Kurultay süreci doğrultusunda vatandaşların dertlerini, sıkıntılarını ve beklentilerini dinlemek üzere Bucak İlçesinde Sivil Toplum kuruluşlarına ve esnaflara ziyaret gerçekleştirdi.

CHP heyeti ilk olarak Oda Başkanlarından Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel’i, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nu ve Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Erdoğdu’yu ziyaret etti.

Oda Başkanları ziyaretinin ardından Bucak’ta Perşembe Pazarı esnaflarıyla bir araya gelerek esnafların dertleri, sıkıntıları dinleyen CHP heyeti, esnaflara iktidara geldiklerinde neler yapabileceklerini anlattılar.

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut; “Cumhuriyet Halk Partisi olarak söz veriyoruz. İktidar olursak Üreticimizin, çiftçimizin, esnafımızın, üretken Sanayicimizin yanında olacağız.
ilçemizin tarımsal potansiyelini, tarımın gelişmesi ve geliştirilmesi noktasında mücadelemizi sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kodlama : SadeMedia Interactive