GündemManşetSiyasetCHP Burdur İl Başkanı Akbulut’tan Ankara çıkartması

5 ay ago

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut , Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili Mehmet Göker’in Partisi Cumhuriyet Halk Partisi’nin T.B.M.M idari amiri seçilmesiyle başkente çıkarma yaptı.

İl Başkanı Akbulut ve T.B.M.M İdari Amiri Göker T.B.M.M de önce Grup Başkan Vekilleri Özgür Özel ve Engin Özkoç ile görüşme yaptılar.

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut Grup Başkan Vekillerine ilinin ve partisinin Milletvekili Mehmet Göker’in TBMM İdari Amiri seçilmesinde desteklerinden dolayı Burdur İl Örgütü adına teşekkürlerini sunup; partisinin ve CHP li Burdur Belediyesi ve Yeşilova Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Grup Başkan Vekillerini ziyaret ettikten sonra T.B.M.M Idari Amiri Göker ve İl Başkanı Akbulut partilerinin grup toplantılarına katıldılar.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun haftalık değerlendirme toplantısının ardından, T.B.M.M CHP Genel Başkanlık Makamında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettiler.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Türkiye ve Burdur siyaseti hakkında değerlendirmelerde bulunan Göker ve Akbulut, Genel Başkanlarına Burdur CHP İl Örgütü ve CHP li Burdur ve Yeşilova Belediyeleri’nin çalışmaları hakkında bilgi vererek makamdan ayrıldılar.

Kodlama : SadeMedia Interactive