TBMM İdare Amiri CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, beraberinde Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve CHP İl Başkanı İzzet Akbulut ile Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.

Dün Burdur’da Merkez Konak Mahallesi Cengiz Topel Caddesi’ndeki apartmanın en üst katında saat 14.00 sıralarında bilinmeyen bir sebeple yangın çıkmıştı. Daireyi kaplayan yoğun dumandan etkilenen aile üyesi 3 kişi balkonda mahsur kalmış Burdur Belediyesi İtfaiye ekipleri de yangına müdahale ederek balkonda mahsur kalan aileyi itfaiye merdiveni ile kurtarmıştı.

“KAHRAMANLARA TEŞEKKÜR”

Bugün CHP Milletvekili Mehmet Göker, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve İl Başkanı İzzet Akbulut, Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu. CHP Heyeti, dün çıkan yangında alevlere kahramanca müdahale eden itfaiye personellerine teşekkür etti.

TBMM İdare Amiri CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, “İl Başkanımız ve Belediye Başkanımız ile birlikte dün çıkan yangında kurtardıkları 3 canımız için İtfaiye Müdürlüğümüze teşekkür ziyaretinde bulunduk.” dedi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ise ziyaretle ilgili; “İl Başkanımız ve Milletvekilimiz ile birlikte kahraman İtfaiye personelimizi ziyaret edip gayretli ve titiz çalışmalarından ötürü tebrik ettik.” ifadelerini kullandı.