ManşetSağlıkÇevik Büfe’de farklı bir tat: ET DÖNER

5 sene ago

1993 yılından bu yana şehrimizde hizmet veren Çevik Büfe bu sezon farklı damak tatlarına bir yenisini daha ekledi. Çevik Büfe’de 7 Eylül’den bu yana et döner’de zengin menü çeşidinde yerini aldı.

Yenilikçi ürünleriyle, kendini yenilemesiyle dikkat çeken, tost sektöründe Burdur’da hep adından bahsettirmeyi başaran Gültekin Çevik, et döner hizmetiyle Burdur’da önemli bir eksiği kapadıklarını düşünüyor.

Et dönerin son yıllarda tostçularda olmadığını, ancak restoranlarda bulunabildiğini hatırlatan Çevik, “Biz Burdur’da müşterilerimize et döner seçeneği de sunmak istedik. Burdur’da yıllardır hizmet ediyoruz. Müşterilerimize farklı tat ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlayarak bu sezon yaprak döner hizmetine de girdik” dedi.

Vatandaşın ayağına kadar hizmet verdiklerini sözlerine ekleyen Gültekin Çevik, “Gündüz 11’den akşam 22.00’ye kadar servislerimiz mevcut. Burdur’un en uzak yerine hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

Et Döner’e halkın ilgisinden memnun olduklarını belirten Çevik, ilerleyen süreçte daha geniş kitlelere bu tadı ulaştırmayı amaçladıklarını bildirdi.

Yaprak döner ile birlikte dürüm, ekmek arası, porsiyon, İskender gibi çeşitlerinin olduğunu açıklayan Gültekin Çevik; “bütün ürünlerimizde, çeşitlerimizde önceliğimiz kalite ve vatandaş memnuniyeti” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive