Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın sağlık durumu, hayranları ve takipçileri arasında giderek daha fazla merak konusu oluyor. Bir süredir sahne almaya devam eden Cem Yılmaz, gösterileri esnasında sağlık sorunları yaşadığını paylaştı. Son performansında gözünün yüzde 50 oranında görme kaybı yaşadığını belirtti.

Gösterilerine ara vermeden devam eden Cem Yılmaz, son sahne performansında sağlığı hakkında konuşarak şunları söyledi: "Retinam yerinden ayrıldı. Bu gözüm yüzde elli görmüyor. Mesleğim uğruna gözlerimi feda ettim. Zeki Müren kalbini verdiyse, ben de gözümü verdim. Neyse ki tek harf değişikliğiyle kurtardım." şeklinde esprili bir dille durumu özetledi. Peki, Cem Yılmaz'ın sağlık durumu nedir? Cem Yılmaz'a ne oldu?

Cem Yılmaz'ın Sağlık Sorunları Nelerdir?

Cem Yılmaz, ciddi sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini dile getirerek, "Retinam arka taraftan ayrıldı. Bu gözüm yüzde elli görmüyor. Bu mesleğe gözlerimi verdim. Zeki Müren kalbini verdiyse, ben de gözümü verdim diyebilirim." dedi ve bu durumunu esprili bir dille anlatmayı ihmal etmedi.

Türkiye'de 66 Milyon İnsan Aşırı Sıcaktan Etkilendi! Türkiye'de 66 Milyon İnsan Aşırı Sıcaktan Etkilendi!

Cem Yılmaz'a ne oldu? Cem Yılmaz'ın sağlık durumu nasıl?

Cem Yılmaz'ın Genel Sağlık Durumu

Mart ayında da nefes alma problemleri yaşadığını açıklayan Cem Yılmaz, "Nefes almakta zorlanıyorum. Yaşlandık artık, 51 yaşındayım." diyerek sağlık durumunu takipçileriyle paylaşmıştı.

Cem Yılmaz'ın sağlık durumu ile ilgili güncel bilgileri ve gelişmeleri yakından takip eden hayranları, ünlü komedyenin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ