Fenerbahçe'de başkanlık için yarışan Ali Koç ve Aziz Yıldırım bu akşam canlı yayında karşı karşıya gelecek. Ali Koç, genel kurulda yaptığı konuşmada Yıldırım'a hitaben, "Konuşmanızı yapamadınız. Bu çağrı tarihte son kez olacak, bir daha olmayacak. İstediğiniz yerde akşam buluşalım, söyleyemediklerinizi söyleyin. Ben söyleyemediklerimi yüzünüze bakıp söylemek istiyorum" demişti. 

Zeynep Bastık'ın Yeni Aşkı Serkay Tütüncü mü? Zeynep Bastık'ın Yeni Aşkı Serkay Tütüncü mü?

Canlı yayın davetini kabul eden Aziz Yıldırım, "Sayın Başkan Ali Koç’u aradım. Kendisinin seçeceği bir ulusal kanalda, baş başa, moderatörsüz bir şekilde kendisiyle konuşabileceğimizi ilettim. Kendisinin seçeceği ulusal bir kanalda bu akşam canlı yayına çıkacağız" açıklamasını yaptı. İki ismin NOW TV'de canlı yayına çıkacağı, programın moderatörlüğünü de NOW TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'ün yapacağı belirtiliyordu. Ancak yayın için Habertürk TV'nin de devreye girdiği öğrenildi. Taraflar arasında uzun süren görüşmeler sonucunda iki isim 23.00'te Habertürk TV'de yayına çıkma kararı aldı.

Aziz Yıldırım'ın talebi üzerine program öncesi moderatör değişikliğine gidildi. Mehmet Akif Ersoy'un yerine Ahmet Selim Kul'un moderatörlük yapacağı açıklandı. 

Editör: İsmail Atız