CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, Burdur’da düzenlenen eğitim çalıştayında konuştu. CHP’li Akbulut, “Karanlıktan aydınlığa hep beraber çıkacağız. İlk seçimde iktidar olacağız” dedi.

CHP Genel Merkezi Eğitim Politikaları Komisyonu tarafından düzenlenen eğitim çalışması, Antalya, Isparta, Denizli ve Muğla’daki il ve ilçe eğitim sekreterlerinin, sendika başkanlarının ve akademisyenlerin katılımı ile Burdur’da gerçekleştirildi.

“KARANLIKTAN AYDINLIĞA BERABER ÇIKACAĞIZ”

Çalıştaya ev sahipliği yapan Burdur’un CHP’li İl Başkanı İzzet Akbulut yaptığı açıklamada, “Gerçekleştirdiğimiz çalıştayda Türkiye’nin güncel ve geçmişten bugüne süregelen problemlerini masaya yatırdık. İktidarın rayından çıkardığı ülkemizi nasıl tekrar rayına sokarız, işleri nasıl tekrar yoluna koyarız ve sorunlara yönelik ne gibi çözümler üretebiliriz bunları değerlendirdik. Çalışmalarımızın da meyvesini ilk seçimde iktidar olarak alacağız ve el birliğiyle, milletimizle bütünleşerek bu karanlıktan aydınlığa beraber çıkacağız” dedi.

Başkan Akbulut son olarak, “Partimizin düzenlediği ve memleket adına oldukça önemli konu başlıklarını içeren çalıştayımıza katılan tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.