EkonomiManşetBüyüyen VAROLLAR, 350 çalışana ulaşmayı hedefliyor

5 sene ago

Varollar A.Ş yönetim kurulu başkanı Baki Varol, 1 Mayıs Cuma akşamı şirket çalışanlarını düzenlenen yemekte bir araya getirdi. Varollar Grubunun yeni yatırımlarından biri Serenler Tepesi’nde (Bayraktepe) Varollar restaurant‘ta gerçekleşen yemeğe çok sayıda davetli, Baki Varol’un dostları da katıldı.

Baki Varol yaptığı konuşmada; “Varollar Firması gücünü çalışanlardan alıyor. Bu firmanın 3. kuşağıyım, Varollar firmasını ilk kuran ağabeylerim İsmail ve İsmet Varol’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Varollar firmasında herkes tarafından bilindiği gibi ben yönetim kurulu başkanı olarak sadece Baki Varol olarak bulunuyorum. Varollar ailesinin her bir ferdi olan siz çalışma arkadaşlarımın emekleri ile Varollar Şirketi oluşuyor. Ben sadece Baki Varol’um onun için çalışma arkadaşlarımın hep yanındayım. 1993 yılında kurulan Varollar firmasının bu seviyeye gelmesinde emeği geçen ağabeylerim İsmail-İsmet Varol ağabeylerime ve siz değerli misafirlerimizin huzurunda bizlere destek verdiğiniz için bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Hedeflerinin daha da büyümek olduğunu, Varollar markasının birçok iş kolunda faaliyet gösterdiğini hatırlatan Baki Varol, tüm personeli buraya getirmenin mümkün olmadığını belirterek, “2015 yılı sonuna kadar 250‘yi aşan çalışan sayımızın 300-350’ye çıkarmayı hedefliyoruz. Bizler varsak siz değerli çalışma arkadaşlarımızın sayesinde varız. En küçüğünden en büyüğüne kadar birer zincir misali kenetlenmiş, birimizin sorunu hepimizin sorunuymuş gibi anlayışla bu sorunu ortadan kaldırmak için çaba harcıyoruz” diye konuştu.

Çalışanlarına seslenen Varol sözlerini şöyle sürdürdü: “Şirketin işleyişini biliyorsunuz. Sizin sorunlarınız bizim sorunumuz. Eğer; bir sorun olduğunda sizin bir üstünüz halledemiyorsa, bir üstüne ha o da yapamıyorsa, Baki Varol’a kadar ulaşabilme imkanınınız var. Benim telefonum 24 saat açık gece kaç olursa olsun arayabilirsiniz. Sizler varsanız bizler varız.

Ben Baki Varol olarak en çok korktuğum şey kul hakkı yemekten korkarım sizlerin veya emekliliğe ayrılan arkadaşlarımızın bir lira bile olsa hakkının kalmaması için çaba sarf ederim. Yeterki sizlerin hakları bizlere geçmesin, siz dost ve arkadaşlarımızla daha nice böyle yemeklerde buluşmak dileği ile tüm çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

 

Kodlama : SadeMedia Interactive