EkonomiManşetBUTSO BAŞKANI YUSUF KEYİK: “Burdur’a değer katmak için çalışıyoruz”

3 ay ago

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) yönetim kurulu başkanı Yusuf Keyik,  5 Şubat 2019 Salı günü BUTSO Meclis Salonunda kahvaltılı basın açıklaması düzenleyerek 2018 yılı genel değerlendirmesi ve 2019 yılı hedefleri hakkında bilgi verdi.

BUTSO Meclis Başkanı Ömer Çeliker ve Oda yönetim kurulu üyeleri ile basın mensuplarının katıldığı basın toplantısında BUTSO Başkanı Keyik, kapsamlı, içeriği geniş açıklamalar yaptı. Keyik’in konuşmasının, sunumunun ilk bölümü 2018 yılı panoraması, bir almanak niteliğinde idi… Keyik, ekonomideki gelişmeleri hatırlatırken, ikinci bölümde BUTSO’nun 2018 yılı faaliyetlerini anlattı. Üçüncü, final bölümünde ise; Keyik Oda’nın 2019 yılı hedeflerini dile getirdi.

Oda Başkanı Keyik açış konuşmasında; “Burdur ve ülke ekonomisinin gelişimine yönelik çalışma ve hizmetlerini yoğun bir tempoda sürdüren Burdur Ticaret ve Sanayi Odası, Burdur’un en köklü meslek kuruluşları arasında yer almakta ve 96 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir. Oda olarak verdiğimiz hizmetlerin dışında, planladığımız ve yürüttüğümüz projeler ile ilçeleriyle birlikte bir bütün olarak, tüm Burdur’a katma değer sağlama amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlimiz ve ülkemiz için hizmet üretmek amacıyla çıktığımız bu yoldaki çalışmalarımızı sürekli kılmak ve BUTSO bayrağını daha da yükseklere taşımak başlıca hedefimizdir. Bundan sonra da sunacağımız hizmetler ve üreteceğimiz projelerle, Burdur’umuzun ülkemize sağladığı katma değerlerin karşılığı olarak hak ettiği yere geleceğine olan inancımız tamdır.” ifadelerini kullandı.

Kodlama : SadeMedia Interactive