GenelManşetBUTSO, ‘AKREDİTE ODA SERTİFİKASINI’ YENİLEDİ

9 ay ago

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) TOBB himayesinde yapılan denetimlerden başarı ile geçerek, akredite oda sertifikasını yenilemeye hak kazandı.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik ve Meclis Başkanı Ömer Çeliker, TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonunda gerçekleştirilen Akreditasyon törenine katıldılar. Başkan Yusuf Keyik Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) olarak önceki yıllarda aldığı, denetimlerinden başarı ile geçerek yenilediği sertifika belgesini, Meclis Başkanı Ömer Çeliker ile birlikte TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

Keyik ve Çeliker; üyeleri adına sertifikayı almaktan mutluluk ve gurur duyduklarını, daha efektif, daha kolektif, daha kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek için BUTSO olarak gelişim gerçekleştirdiklerini belirterek, “Burdur Ticaret ve Sanayi Odası olarak gelişim ve yenilenmeyi sürdürüyoruz. Bu kapsamda TOBB’un ak- reditasyon sertifika törenine katılarak belgemizi ye- niledik. Daha önce olduğu gibi bundan sonra da Üye- lerimiz için hizmetlerimiz kaliteli ve kesintisiz devam edecek” diye mesaj verdiler.

Kodlama : SadeMedia Interactive