ManşetBURTÜKODER’den doğal gaz abonelerini yakından ilgilendiren açıklama

2 sene ago

BURTÜKODER (BURDUR HASTA VE TÜKETİCİLERİ KORUMA DERNEĞİ) tüketiciler lehine bir kazanımı daha Burdur kamuoyu ile paylaştı. İlimizdeki tüketicileri adına bugüne kadar pek çok hukuki kazanımın öncülüğünü yapan BURTÜKODER, doğal gaz abonelerini yakından ilgilendiren bir kararın alınmasını sağladı.

BURTÜKODER Başkanı Kemal Arslan, “doğal gaz abonesi yurttaşlarımızın dikkatine!” başlığıyla yayımladığı basın açıklamasında; “Doğalgaz aboneliği sırasında sayaç aparatları ve sayaç montaj bedeli adıyla ekstra para ödemiş yurttaşlarımızın ödemiş oldukları paraları geri alma olanağı doğmuştur. Burdur-Isparta bölgesi doğal gaz dağıtım şirketi Torosgaz yetkilileri ile yaptığımız çalışma sonucu, sayaç aparat ve montaj bedeli ödemiş Burdur’lu abonelerin listesini aşağıdaki linkte yayınlanmaktadır” bilgisini paylaştı.

BURTÜKODER’den yapılan açıklama şöyle: DOĞALGAZ  ABONESİ YURTTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE !

“Doğalgaz aboneliği sırasında sayaç aparatları ve sayaç montaj bedeli adıyla ekstra para ödemiş yurttaşlarımızın ödemiş oldukları paraları geri alma olanağı doğmuştur. Burdur-Isparta bölgesi doğal gaz dağıtım şirketi Torosgaz yetkilileri ile yaptığımız çalışma sonucu, sayaç aparat ve montaj bedeli ödemiş Burdur’lu abonelerin listesini aşağıdaki linkte yayınlanmaktadır.. Tüm doğalgaz abonelerinden alınmış bir bedel olmadığı nedeniyle, bu listede isimleri olan yurttaşların, alacaklarının EPDK tarafından  güncellenmiş haliyle bu gün ki değeri  olan parayı alabilmeleri için Torosgaz bürolarına müracaat etmeleri gerekmektedir. Doğalgaz abonesi tüketicilerimizin bilgilerine arz olunur.”

Fazla Para Ödemiş abone Listesini Gösterir Link: http://www.torosgaz.com.tr/isparta/dosyalar/BURDUR%20%C4%B0ADE.pdf

Kodlama : SadeMedia Interactive