Yüzmeyi bilenler arasından uygulama sınavı ile yeni cankurtaran personeli alımı yapılacak. Toplam 41 kişinin istihdamı sağlanacak olup, 18 yaşını dolduranlar başvuru yapabilecek.

Binted İnsan Kaynakları A.Ş., Bursa'da cankurtaranlık hizmeti vermek üzere 41 personel alımı yapacağını duyurdu. Geçici süreli bu pozisyonlar için başvurular 29 Mayıs - 2 Haziran 2024 tarihleri arasında Bursa İstihdam ve Kariyer Ofisi (BİKO) aracılığıyla kabul edilecek.

Aranan Nitelikler

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli olmamak
  • Askerlik görevini tamamlamış, muaf veya tecilli olmak
  • Yüzme sınavında başarılı olmak
  • En az ilkokul mezunu olmak
  • 28 Nisan 2018 tarih ve 30405 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerinin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar"ın 4. maddesindeki şartları taşımak

Başvuru ve Değerlendirme Süreci

Adayların başvurularını [email protected] adresine e-posta yoluyla yapmaları gerekmektedir. Uygun görülen adaylar, mülakat için davet edileceklerdir. Mülakat yeri ve zamanı, adaylara e-posta yoluyla bildirilecektir.

Serdar Ortaç'ın Şaşırtan Canlı Yayın Açıklaması Serdar Ortaç'ın Şaşırtan Canlı Yayın Açıklaması

Çalışma Şartları

Seçilen cankurtaranlar, 1 Haziran - 15 Eylül 2024 tarihleri arasında Bursa il sınırları içerisinde görev yapacaklardır. Çalışma süresi haftanın 6 günü 09:00-20:30 saatleri arasında olacaktır.

Binted Hakkında

Binted Bursa İnsan Kaynakları A.Ş., insan kaynakları, eğitim, danışmanlık, imar, inşaat ve ticaret alanlarında hizmet veren bir şirkettir. Bursa'da faaliyet gösteren şirket, farklı sektörlerde personel alımı ve istihdam çözümleri sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Bursa İstihdam ve Kariyer Ofisi (BİKO) Telefon: 0 224 716 11 16 E-posta: [email protected]

Başvuru kılavuzu.

Kaynak: HABER MERKEZİ