GündemİlçeManşetSiyasetBurdur’un eline fırsat geçti

5 sene ago

7 Haziran 2015 genel seçimlerine sayılı günler kaldı. 25. dönem Milletvekillerini belirleyecek seçimde son viraja giriliyor. Seçimlere bir hafta kala ilimizde partiler ve adaylar seçim çalışmalarını yoğunlaştırdı.

İktidar partisi AK Parti, “bu kampanya döneminde 3 Milletvekililği hedefini sıkça yinelerken, üç Milletvekilinini üçünün de AK Parti’den olduğu takdirde Burdur’a daha fazla hizmet geleceğini, kalkınma ve refahın artacağını” savunuyor.

Bucak’ta temaslarda bulunan Ak Parti Burdur 1. Sıra Milletvekili adayı Reşat Petek, Galericiler Sitesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

7 Nisan’dan beri sahada olduklarını ve köy köy, pazar pazar gezdiklerini söyleyen AK Parti Milletvekili Adayı Petek, süre darlığı nedeniyle her vatandaşa ulaşmanın mümkün olmadığını söyledi.

 ÖNEMLİ OLAN SEÇİMDEN SONRA DA VATANDAŞIN AYAĞINA GİTMEK

Milletvekili Adayı Reşat Petek, seçime kadar sabah 8 gece 1 çalışmaya devam edeceklerini belirterek, “ulaşamadığımız vatandaşlarımız, gidemediğimiz köyler varsa bilsinler ki biz 8 Haziran sonrası da burada olacağız” dedi.

Burdur’un eline çok önemli bir fırsat geçtiğini söyleyen Reşat Petek; “AK Partinin tek başına iktidar olacağı gün gibi aşikar. O halde gelin Meclise AK Partili üç milletvekili gönderin ki Burdur’da önemli hizmetler alsın. Ailece görüştüğümüz Başbakanımız da Burdur’un 4. Vekili olacağının sözünü verdi. Burdur bu fırsatı değerlendirmeli.”

BURDUR’A ÖNEMLİ PROJELER

Elbetteki Gölhisar’a, Yeşilova’ya, Bucak, Ağlasun, Tefenni, Kemer, Çavdır, Altınyayla, Karamanlı, Çeltikçi’ye önemli projelerimiz, hizmetlerimiz olacak. Ama biz istiyoruz ki, bunu STK larımızla, vatandaşlarımızla hep birlikte konuşarak, uzlaşarak yapalım. Ben yaptım oldu olmasın; ifadesini kullanan Petek, Burdur en iyisine, daha fazlasına layık, bunu da daha güçlü bir Türkiye’de daha güçlü bir iktidarda 3 vekille yapabiliriz”şeklinde konuştu.

Kodlama : SadeMedia Interactive