Burdur Birinci Amatör Küme Play Off grubunda mücadele eden Burdurspor yarın Gazi Atatürk Stadı’nda oynayacağı Tefenni Belediyespor karşılaşmasına hazır.

Burdurspor Teknik Direktör Muzaffer Kalkan nezaretinde çalışmalarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Burdur’un Yassıgüme Köyü’nden kaza 1 yaralı Burdur’un Yassıgüme Köyü’nden kaza 1 yaralı

Burdursor Başkanı Ömer Kıymaz, Play Off müsabakaları devam ederken son günlerde kamuoyunu kaygılandıran gelişmeler yaşandığını ancak niyeti iyi olanın akıbetinin de iyi olacağından kuşkusunun olmadığını söyledi.

“Temiz Futbol çağrısı”

Kıymaz yaptığı açıklamada: “Bizde herkes gibi bu renklere, bu takıma çocukluğumuzda sevdalandık.  Geçen yıl yönetim kurulu olarak devraldığımız kulübümüzde gerek altyapıda gerekse büyükler kategorisinde oluşturduğumuz sağlam temelle hedefimize ilerliyoruz. Böylesi daha iyi oldu; Şehir bizi her geçen gün tanıdıkça bağrına basıyor seyircisiyle sporcusuyla tek yürek olmayı başardık. Şunu ifade etmek isterim, ben ve Başkan yardımcımız Muhammet Tıknaz ve diğer yöneticilerimiz hiçbir fedakarlıktan çekinmiyor. Birçok dostum süreci takip ettikçe bize desteğe hazır olduklarını belirtiliyorlar. Futbol ne kadar temiz olursa o kadar seviliyor. Biz temiz kalması için ekibimizle kurduğumuz güçlü kadromuzla kamuoyuna gerekli mesajı verdiğimize inanıyoruz. Zaferler hikayeleri ile taçlanır herkes hikayesini kendi yazacak futbolun temiz kalması adına evlatlarımız yüreğini ortaya koyacak tüm sporseverleri tarihe tanık olmaya bizi desteklemeye davet ediyorum.” dedi.

Kaynak: MUHAMMET FATİH BAŞCI