ManşetÜniversite-MAKÜBurdur’daki üniversite öğrencilerinden, AFRİN Harekâtımıza destek

2 sene ago

İlimizdeki üniversite öğrencileri güney sınırımızda Suriye’nin kuzeyinde Afrin bölgesinde Türk As- kerinin sürdürdüğü askeri operasyona çeşitli etkinliklerle destek olmaya devam ediyor.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı’na destek amaçlı etkinlik düzenlendi. Sağlık Bilimleri Fakültesi önünde toplanan ve el ele tutuşarak insan zinciri şeklinde dev harflerle “AFRİN” yazısı oluşturdular.

20 Ocak 2018 tarihinde sınırlarımızın ötesinde, Afrin’e doğru başlatılmış ve başarılı şekilde sürdürülmekte olan Zeytin Dalı Harekatı’na bir destek de MAKÜ öğrencilerinden geldi.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri tarafından Zeytin Dalı Harekâtı’na destek amaçlı etkinlik düzenlendi. Sağlık Bilimleri Fakültesi önünde toplanan ve el ele tutuşarak insan zinciri şeklinde dev harflerle “AFRİN” yazısını oluşturan öğrenciler, etkinliğe şehitlerimiz için iki dakikalık saygı duruşu ile başladılar.

Ardından sınır ötesinde kahramanca mücadele eden tüm personele ithafen hep birlikte Komando Andı okundu. Etkinliğe akademik ve idari personel de katılarak destek verdi.

 

 

Kodlama : SadeMedia Interactive