Saadet Partisi Burdur Belediye Başkan Adayı Adnan Ersan, tekerlekli sandalye ile seçim çalışması yaptı. Geçtiğimiz günlerde Oto Tamirciler Sitesi'nde seçim çalışması sırasında üzerine ağaç devrilen ve sol ayağı kırılan Adnan Ersan tedavisinin ardından taburcu olarak evinde istirahat etti. Ersan, bugün Saadet Partisi Antalya Milletvekili Şerafettin Kılıç, partililer ve aynı olayda yaralanan oğlu ve Belediye Meclisi Adayı Taha Ersan ile birlikte Gazi Caddesi'nde  esnaf ziyareti yaptı. 

Gazetecilere açıklama yapan Ersan; "Allah'a şükürler olsun bugünden itibaren sahalara indik. Sayın Milletvekilimizin de katılımı ile bu mübarek cuma günü inşallah çalışmalarımız bereketli geçer. Biz Milli Görüş Belediyeciliğini Burdurumuza yaşatmak için, hep beraber elbirliği ile yaşamak için göreve talip olduk. Halkımız teveccüh yaparsa inşallah bunu birlikte yaşayacağız. Farkını farketmiş olacağız" dedi.

Saadet Partisi Antalya Milletvekili Şerafettin Kılıç'ta: "Değerli başkanıma tekrar geçmiş olsun dileğimi iletiyorum. İnşallah sağlığına kavuşacak ve Burdur için koşturmaya, daha bir gayretle koşturmaya devam edecek. Burdurluya iyi hizmet edeceği kanaatindeyim. Milli Görüş Belediyeciliği aslında bugüne kadar hiç bir dönemde yaşanmamış bir Belediyecilik anlayışıdır. Adalet, hak, hukuk, liyakat vardır. İsraf, rüşvet yoktur. Böyle bir Belediyeyi milletin refahı için, Burdur'u yaşanabilir bir kent yapma anlayışı ancak Saadet Partisiyle değerli başkanımızla gerçekleştirmek mümkündür. Bu manada ben Burdurlulardan desteklerini bekliyorum" diye konuştu. 

Kaynak: MUHAMMET FATİH BAŞCI