Burdur İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü tarafından Burdur’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşu yöneticilerine mevzuat ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Burdur İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapılan mevzuat ve bilgilendirme toplantısında İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kara para aklama ve terörizmin finansmanı ile mücadeleye yönelik bilgilendirmeler yapıldı. Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin sunumunun ardından İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mustafa Ergül, dernek iş ve işlemleri ile mevzuat hakkında bilgilendirme sunumu yaptı. Ergül, katılımcıların sorularını da tek tek yanıtladı.

Burdur İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mustafa Ergül bilgilendirme toplantısında yaptığı konuşmada; “Bugün Emniyet ekiplerinden Selçuk bey kara para aklamanın önlenmesi ve terörün finansmanlarıyla ilgili bilgilendirme yaptı. Bizde ilimizde faaliyet gösteren bütün dernek temsilcilerine, dernekler mevzuatı ve yardım toplama kanunun uygulanması ve karşılaşılan sorunlarla ilgili istişare, bilgilendirme toplantısı yaptık. Toplantımıza katılan yöneticilerimizin ayağına sağlık hepsine teşekkür ediyorum.” dedi.

MUHAMMET FATİH BAŞCI