Burdur’un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler beldesinde yaşayan vatandaşlar artık bankacılık işlemlerini kolaylıkla yapabilecek. Kocaaliler Belediye Başkanı İlyas Delen, beldeye Ziraat Bankası ATM’si kazandırıldığını duyurdu.

Başkan Delen, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Burdur’un Sağlık Altyapısı Güçleniyor: Yeni Hastane İçin Toplantı Yapılacak Burdur’un Sağlık Altyapısı Güçleniyor: Yeni Hastane İçin Toplantı Yapılacak

“OTOMATİK PARA ÇEKME MAKİNASI (ATM) BELDEMİZE HAYIRLI OLSUN"

"Bir süredir Ziraat Bankası ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Otomatik Para Çekme Makinasını (ATM) beldemize kazandırdık. Kısa süre içerisinde kurulacak olan ATM ile vatandaşlarımız bankacılık, emekli maaşı çekme ve diğer ödemeli işlemlerini ilçeye gitmeden kolaylıkla yapabilecek. Hizmetin beldemize kazandırılmasında emeği geçen Milletvekillerimiz Mustafa Oğuz ve Adem Korkmaz’a teşekkür ediyorum. Durmak yok, söz verdiğimiz hizmetleri yerine getirmeye devam inşallah.”

Başkan İlyas Delen’in bu açıklaması, belde halkı arasında büyük sevinç yarattı. Yeni ATM ile vatandaşlar, bankacılık işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecekler.

Kaynak: MUHAMMET FATİH BAŞCI