Burdur’da Lotus Danışmanlık / Getap Uygulama Merkezi, düzenlenen törenle açıldı.

Burdur’da genç kadın girişimci Büşra Karamanlı, ‘Lotus Danışmanlık / Getap Uygulama Merkezi’ isimli iş yeri açtı. Yeni Mahalle Şehit Ersan Caddesi’nde bulunan Cumhuriyet İş Merkezi’ndeki ofisin açılışına AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, iş yeri sahibi Büşra Karamanlı’nın ailesi ve yakınları katıldı.

“Olumsuzluklara rağmen içimizde bir çiçek açmalı”

Açılışta kurdele kesiminin öncesinde davetlilere konuşan Psikolojik Danışman Büşra Karamanlı, “Öncelikle hepinizin ayağına sağlık, iyi ki geldiniz. Beni çok mutlu ettiniz. Latus Danışmanlık ve Getap Uygulama Merkezi olarak hizmetimize başlamış bulunmaktayım. Latus ismini neden koyduğumdan bahsetmek istiyorum. Latus bataklıklarda yetişen bir çiçek. Bataklıkta yetişmesine rağmen güneşi gördüğünde çok güzel bir şekilde açabilen bir çiçek. Hayatımızda bir sürü olumsuzluklar olabiliyor. Ama o olumsuzluklara rağmen içimizde bir çiçek açmalı. Biz olumsuzluklar yaşasak da lotus gibi düşünüp o olumsuzluklara rağmen güzel bir hayat yaşamalıyız. Bu sebeple adını lotus koydum. İnşallah psikolojik olaraktan rahatsızlık duyan, aile danışmanlığı ve Getap olarak da öğrencilerin başarısını artırmayı düşünüyorum. Getap olarak sınav kaygısı, dikkat, konsantrasyon eksikliği olan çocuklarla çalışacağım. Tekrardan hepinizin ayağına sağlık, iyi ki geldiniz.” dedi.

Psikolojik Danışman Büşra Karamanlı’nın konuşmasının ardından kurdele kesimi yapıldı ve Lotus Danışmanlık / Getap Uygulama Merkezi açılarak hizmete girdi.

Muhammet Fatih Başcı