ManşetSiyasetBurdur’da LİDERLER geçidi

5 sene ago

7 Haziran 2015 genel seçimlerinde son 32 güne girilirken, Burdur önümüzdeki hafta liderleri mitinglerde ağırlayacak. Bilindiği gibi; Türkiye’de seçimlerde açık hava toplantıları, mitingler, günümüzde her ne kadar iletişim ve medya imkanları gelişse de, seçimlerin halen vazgeçilmezleri arasında yer alıyor…

Ülkemiz seçim havasına, Anadolu seçim atmosferine o meşhur mitinglerle giriyor. 2015 genel seçimlerinde de siyasi parti liderleri mitinglerine başladı. Genel Başkanların miting programları belli oldu. Burdur, bu seçimde Mayıs ayının ikinci haftasında Liderleri arka arkaya konuk edecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 11 Mayıs’ta ilimize geliyor. Kılıçdaroğlu Burdur mitinginde 11 Mayıs Pazartesi günü saat 18.00’de Cumhuriyet Meydanında halka seslenecek.

AK Parti Lideri ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ise, Başbakan sıfatıyla Burdur’a ilk kez 12 Mayıs’ta gelecek. 12 Mayıs gününü Batı Akdeniz’e Isparta ve Burdur illerine ayıran Davutoğlu, Kılıçdaroğlu’ndan hemen bir gün sonra şehrimizde saat 17.00’de Cumhuriyet Meydanında vatandaşlara hitap edecek.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’de 15 Mayıs Cuma günü Burdur’da… Bahçeli’de programına göre, 15 Mayıs 2015 Cuma günü öğle saatlerinde Burdur’da meydan mitingi gerçekleştirecek.

Kodlama : SadeMedia Interactive