GenelGündemManşetBurdur’da Kaçakçılara Göz Açtırılmıyor

2 ay ago

Güvenlik güçleri tarafından İlimiz genelinde çok yönlü olarak yürütülen uyuşturucu ile mücadele ve kaçakçılık ile mücadele kapsamında, uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti, kaçakçılıkla mücadele ve kaçakçılık yapan şahısların yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmalara kararlılıkla devam ediliyor.

Burdur Valiliğinden yapılan açıklamaya göre “Alkol kaçakçılığı ve Uyuşturucu madde ticareti yapan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalara yönelik çalışmalara kararlılıkla devam edilmektedir.”  Denildi.

Kaçakçılar Emniyetin Dikkatinden Kaçamadı

Güvenlik güçleri tarafından kaçakçılıkla mücadele ve kaçakçılık yapan şahısların yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmalara kararlılıkla devam ediliyor.

Bu kapsamda İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kargo firmalarına yönelik yapılan çalışmalarda, bir kargo firması önünde bulunan 12 koliden şüphelenilerek koliler üzerinde yapılan aramada; 60 lt etil alkol, 16 adet çeşitli esanslarda serum, 9 adet cam şişe içerisinde aroma ele geçirilmiştir.

Kargo alıcıları B.A. – V.S. – T.Ü. – S.E. – A.M.A. – N.Ç. – G.K. – Z.M. isimli şahıslar hakkında 5607 SKM suçundan adli işlem yapılmış, şahıslar savcılık tarafından serbest bırakılmıştır.

Uyuşturucu Operasyonunda 4 Şüpheli Yakalandı

Güvenlik güçleri tarafından İlimiz genelinde çok yönlü olarak yürütülen uyuşturucu ile mücadele kapsamında, uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar büyük bir karalılık içerisinde devam ediyor.

Bu kapsamda İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından İlimiz merkezinde durdurulan bir araçta; 12 gram metamfetamin ile 0,53 gram bonzai maddesi ele geçirilmiş, araçta bulunan S.C. , S.T. , C.A.O. ve S.S. isimli şahıslar hakkında TCK 188. Maddesine Muhalefet (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti) suçu kapsamında yapılan tahkikat sonucu şahıslar serbest bırakılmıştır.

 

Kodlama : SadeMedia Interactive