GündemManşetBURDUR’DA HUZURLU BAYRAM

1 sene ago

‘Huzur kenti Burdur’da Ramazan Bayramı huzur içersinde kutlandı.

Geride bıraktığımız Ramazan Bayramı, huzur kenti Burdur’un bu ünvanına  yakışır bir biçimde geçti. 4 Haziran 2019 Salı günü başlayan, 6 Haziran 2019 Perşembe günü sona eren Ramazan Bayramında, bayram tatili boyunca alınan önlemler, özellikle de yol tedbirleri olumlu sonuçlar verdi.

Akdeniz, Ege ve İç Anadolu’nun kesişme noktaları, özellikle de Antalya- Fethiye gibi tatil merkezlerinin geçiş güzergâhında yer alan Burdur’da artan araç yoğunluğuna rağmen, başta Emniyet güçlerinin ve ilgili kurumların özverili çalışmaları sayesinde, büyük çaplı, üzücü trafik kazaları yaşanmadı.

Vali Şıldak’tan Bayramı Anlamlı Kılan Ziyaretler

Burdur Valiliği’nce hazırlanan Ramazan Bayramı programı geçtiğimiz Pazartesi Arife günü Şehitlik ziyareti ile başladı, Salı günü de Bayram Namazı’nın ardından Ulu Cami avlusunda düzenlenen bayramlaşma programı ile devam etti. Vali Şıldak ve beraberindekiler bayramın birinci günü Devlet Hastanesi, Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı kurumlarda kalan çocukları ve şehit ailelerini ziyaret ederek bayramı anlamlı kılan ziyaretler gerçekleştirdiler.

Kodlama : SadeMedia Interactive