Burdur’da evlenecek çiftlere gelin ve damatlı kampanya tanıtımı Burdur’da koronavirüs pandemisinden etkilenen Akdeniz Düğün paketcisi Magic Life Mobilya, dikkat çekmek için farklı bir yöntem denedi.

Evlenecek çiftlere özel indirim kampanyası yapan düğün paketcisi Magic Life Mobilya’nın hazırladığı tanıtım broşürlerini manken gelin ve damat dağıttı.

Gazi Caddesi üzerinde gelin ve damat rolündeki mankenlerin broşür dağıttığını gören vatandaşların yüzünde tebessüm oluşurken bazı vatandaşlar ilk kez gördükleri broşür dağıtan gelin ve damadı izledi.

20 yıllık kurumsal bir şirket olan Akdeniz Düğün paketcisi Magic Life Mobilya’nın mağazalar sorumlusu Harun Demir, “Pandemi sürecinden etkilendiklerini ve dikkat çekmek için böyle bir yöntem denediklerini” söyledi.

Akdeniz Düğün Paketcisi Burdur Şubesi Magic Life Mobilya mağazalar sorumlusu Harun Demir, “Pandemi, düğün sektörünü çok fazla etkiledi. Düğün yapmak sadece düğün salonuyla bitmiyor. Düğün sektörü, esnaflarımızın yüzde 60-65’ini kapsıyor. Düğün salonları, müzisyenler, garsonlar, mobilyacılar, beyaz eşyacılar, perdeciler, takım elbiseleri, gelinlikçiler hepsi düğün sektörüne bağlı. Bizim 25 tane şubemiz var Akdeniz Düğün Paketcisi olarak yaklaşık 1.380 çalışanımız ile 20 yıldır bu sektörün içinde faaliyet gösteriyoruz ama bu pandemi sürecinden Türkiye’de ki bütün esnaflar etkilendi bu yüzden insanları cezbedebilmek için, dikkat çekebilmek için mankenlerimize gelinlik ve damatlık giydirip insanlara broşür dağıtaraktan dikkat çekmeye çalışıyoruz. Düğün paketçisi de olduğumuz için Akdeniz Düğün Paketçisi’nin bir olduğunu lanse etmek için böyle bir çalışma içerisindeyiz. Bizim firmanın avantajı kendi imalatını kendi yapan üretici firmayız. Her türlü ürünün arkasında 2 yıl garantisi olan bilindik bir imalatçı firma olduğumuz için tek avantajımız budur.” dedi.

-Muhammet Fatih Başcı