EkonomiGündemManşetSağlıkBurdur’da ev yemeklerinin yeni adresi: ‘ESRA’nın MUTFAĞI’

4 ay ago

Konak Mahallesi Kalekapı Caddesi’nde hizmete açılan ‘ESRA’NIN MUTFAĞI’ nezih bir ortamda Burdur halkına hizmet vermeye başladı.

İşletmecisinden çalışanına kadar kadın girişimcilerin oluşturduğu ‘ESRA’NIN MUTFAĞI’ bünyesinde birçok ev yemekleri bulunduruyor.

3 yıldır kendi evinden sipariş alarak hizmet veren Esra Yiğit Korkmaz, Kadın girişimciler kervanına katılarak Esra’nın Mutfağı adında iş yeri açtı.

Kahvaltı, Sulu Yemek, Çorba, Köfte, Poğaça, Kek ve Sütlü Tatlıları kendi mutfağında yaparak vatandaşların hizmetine sunduğunu belirten Korkmaz, “Özel günlerde toplu sipariş aldıklarını ve yaptıkları ürünlerde margarin kullanmadıklarını belirtti.

Esra Yiğit Korkmaz, “Bayan arkadaşlarımızla birlikte, bu güzide mekanı açarak halkımızın hizmetine sunduk. Bu fırsatı değerlendirerek, Burdur halkına damak tadına hitap ederek hizmet vermeyi düşünüyoruz. İşyerimizde üç çeşit yemeği uygun fiyatlarla veriyoruz. Yeni açtığımız işyerimize bütün herkesi bekleriz. Temiz ve hijyenik ortamda yemeklerimiz kadın arkadaşlarımızın hünerli ellerinde lezzete dönüşmektedir. Yeni açılan ev yemeklerini tadmanızı beklemekteyiz” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive