ManşetSporBURDUR’DA BASKET GÜNLERİ; GÖLLER ARASI BASKETBOL TURNUVASI BURDUR ETABI MAÇLARI BAŞLIYOR

2 sene ago

Burdur Belediyesi’nin şehrimizde düzenlediği en önemli sportif etkinliklerden biri olan Göller Arası Basketbol Turnuvası’nını ikincisi bugün şehrimizde start alıyor, Türk Basketbolünün dev, efsane isimleri Burdur’da buluşuyor… Burdur Belediyesi’nin Burdur Gölü’ne, kuruyan göllere dikkat çekmek, Burdur’un tanıtmak ve genç kuşaklara basketbol sevgisini kazandırmak, yaygınlaştırmak amacıyla organiz ettiği 2. Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası bugün başlıyor.

Burdur Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenecek olan 2. Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası 10 Mayıs Saat 16.00’da Belediye Konferans ve Sergi Salonunda düzenlenecek olan panelle başlıyor.

Burdur Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan 2. Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası başlıyor. 12-13 Mayıs’taki eleme etabı öncesinde spor basınının gözü Burdur’da olacak. Eleme maçları öncesinde Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bu yıl ikincisi düzenlenecek turnuvayla ilgili olarak televizyon ve radyo kanallarında canlı yayınlara katılacak. Başkan Ercengiz, dün saat 16:00’da Radyospor’un, saat 21:00’de ise Sports TV’nin canlı yayın konuğu oldu, turnuvanın ayrıntılarını sporseverler ile paylaştı.

12-13 Mayıs’taki maçlar öncesinde ulusal spor basının önde gelen isimleriyle birlikte, Türk basketbolunun efsane bir ismi de basketbolseverler ile buluşacak. 10 Mayıs saat 16:00’da düzenlenecek panelde Türk basketbol tarihinin unutulmaz sporcularından ve Türkiye Basketbol Federasyonu Eski Başkanı Harun Erdenay, kuşaktan kuşağa herkese basketbolu sevdiren duayen isim İsmet Badem ve Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu Üyesi Murat Özyer konuşmacı olarak yer alacaklar. Panelde ayrıca Milliyet Gazetesi Basketbol Yazarı Ümit Avcı, Fanatik Gazetesi Basketbol Yazarı Gökhan German, Habertürk Gazetesi Basketbol Yazarı Gökhan Türe, TRT Spor, Sports TV temsilcileri ile ünlü bloggerlar da yer alacak.

Kodlama : SadeMedia Interactive