Burdur İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri, 6. Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda açmış olduğu stantda vatandaşlara Covid-19 aşılama hizmeti veriyor.

Koronavirüsle mücadelede aşılama çalışmaları tüm ülkede olduğu gibi Burdur’da da hız kesmeden devam ederken, yerinde aşılama uygulamaları da mobil ekipler aracılığıyla sürüyor.

Çalışmalar kapsamında Burdur İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri, 6. Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda aşı yaptı.

Fuar alanındaki aşılama çalışmaları hakkında Gazetemiz Muhabiri Muhammet Fatih Başcı’ya konuşan Burdur İl Sağlık Müdürü Sırrı Şenbayram; “Malumunuz ülkemiz pandemi ile mücadele halinde. Pandemi ile mücadelenin en önemli ayaklarından biri de aşılama uygulamaları. Bu kapsamda biz vatandaşlarımızın sağlık tesislerimize gelmesinin yanı sıra biz de vatandaşlarımızın ayağına gitmeye çalışıyoruz. Kalabalık olan her yeri fırsat olarak görüp oralarda aşılama uygulamalarımızı yapmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda bugün Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda vatandaşlarımızla buluştuk. Aşı hakkı olan herkese aşılarını yapıyoruz. Aynı zamanda Otogar ve Şeker Meydanı’nda da aşılama hizmetlerine devam edeceğiz. Tüm vatandaşlarımızı aşı vurulmaları için buraya davet ediyoruz.” dedi.

-Muhammet Fatih Başcı