GündemManşetBurdur’da 19 Mayıs konvoyu (Bayram sevincine renk kattı)

2 hafta ago

Burdur’da “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi. Kutlama etkinlikleri kapsamında Burdur Valiliği ve Burdur Belediye Başkanlığı tarafından kent merkezinde araç konvoyu düzenlendi.
Burdur Valiliği’nin organizesinde, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Vefa Sosyal Destek gurubu araçları, motosikletli polisler ile motosikletli jandarmalar şehir turu attı.
Burdur Belediye Başkanlığı’da kuruma ait araçlarla kamyon üzerinde Belediye Bandosunun çaldığı marşlar eşliğinde şehir turu attı. Tura, Burdur Belediye Başkanı Ali orkun Ercengiz ve eşi Hülya Ercengiz’de katıldı.
Etkinlikler kapsamında Vali Hasan Şıldak da, video konferans ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Atletizm, Badminton, Basketbol, Futbol, Güreş, Halk Oyunu, Judo, Kick Boks, Masa Tenisi, Okçuluk, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Yüzme dallarında mücadele eden sporcular, antrenörler, öğretmenler ve gençlik liderleriyle bir araya geldi.

Kodlama : SadeMedia Interactive