AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ve AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Burdur Orman İşletme Müdürlüğüne 4 adet Yangın İlk Müdahale Aracı kazandırıldığını açıkladı.

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Orman İşletme Müdürlüğüne 4 adet 2020 model Yangın İlk Müdahale Aracı kazandırılarak, araçların hizmet vermeye başladığını açıkladı. Orman Genel Müdürlüğü tarafından araçların gönderilerek, hizmete girdiğini belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur yaptıkları açıklamada, “Burdur ilimizdeki tüm kurumlarımızın ihtiyaçlarını takip etmeye çalışıyoruz. Burdur’umuzda orman yangınlarına müdahalede ihtiyaç olan araçlarımızı Orman Genel Müdürlüğümüz ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Burdur Orman İşletme Müdürlüğümüze kazandırdık. 4 adet 2020 model Mitsubishi marka özel amaçlı itfaiyeler Burdur’umuza gelerek hizmet vermeye başladı. Kamu yatırımlarımızın yanı sıra kurumlarımızın vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmesi için tüm eksikliklerini tamamlamaya çalışıyoruz. Burdur’umuza hayırlı olsun” bilgisini paylaştılar.

Burdur için çalışmaya devam ettiklerini belirten Burdur İl Başkanı Volkan Mengi “ Milletvekillerimizle birlikte İlimizdeki yatırım çalışmalarının yanı sıra kurumlarımızın eksiklikleri ile ilgili de çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Aynı zamanda saha da vatandaşlarımızla görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Burdur Orman İşletme Müdürlüğümüzün ihtiyacı olan 4 adet yangın ilk müdahale aracını Genel Müdürlüğümüzle yapmış olduğumuz görüşmeler sonrasında kazandırdık. Burdur’umuza ve Orman İşletme Müdürlüğümüze hayırlı olsun.” Açıklamasında bulundu.