EğitimManşetBurdur Tutkum Etüt Eğitim Merkezi’nde TEOG başarısı

5 sene ago

Şehir merkezinde faaliyet gösteren Burdur Tutkum Etüt Eğitim Merkezi, elde ettiği başarılarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Kasım ayında yapılan TEOG sınavında 700 tam not alan Tutkum öğrencilerinden Bengisu İpçi Burdur Tutkum Eğitim Merkezi’nin gururu oldu.

8.sınıflarda 128 öğrenciye, toplam 170 öğrenciye eğitim verdiklerini açıklayan Burdur Tutkum Etüt Eğitim Merkezi kurucusu Barış Serttaş, “ilk etabı yapılan TEOG Sınavında 700 tam puan alan 8. Sınıf öğrencisi Bengisu İpçi’yi başarısından dolayı kutluyorum. Bengisu tüm sorulara doğru cevap verirken birkaç soru hatası ile başarıyı kaçıran başka öğrencilerimizde var. Bengisu’nun bu başarıyı 2. sınavda da göstereceğinden eminiz.” diye konuştu.

Bengisu’nun öğretmen annesi Güneş İpçi; “Bengisu sistemli çalışmasının, önce başarıya inanmasının sonucunda ve Tutkum Etüt Eğitim Merkezi’ndeki öğretmenlerinin destekleriyle bu başarıyı elde etti” dedi.

1.TEOG sınavında bütün soruları doğru cevaplayan Bengisu İpçi, başarısının sistemli çalışma ve çok kitap okumaktan geçtiğini söyledi.

Ali KAPAN

 

Kodlama : SadeMedia Interactive